Dnes je neděle 30. dubna 2017, svátek má Blahoslav
Aktuální teplota: 5.5 °C

Zpravodajství

50. ročník Mistrovství ČR patřil opět ploutvařkám z Olomouce

11.4.2017 12:01

Sedmkrát za sebou se na Mistrovství plavců s ploutvemi podařilo domácím ženám z KSP Olomouc obhájit titul nejlepšího družstva v ČR. Ženy z Olomouce nastoupily v nejsilnější sestavě v čele s nejlepší oceněnou vytrvalkyní Zuzana Svozilovou i nejlepší vyhlášenou sprinterkou mistrovství Barborou Sládečkovou. S krátkými ploutvemi dominovala Gabriela Horáková společně s Markétou Svozilovou. Družstvo dobře doplnily juniorky Alžběta Hnáthová a Tereza Chromcová i stále platná zkušenější Barbora Pohlová. Na druhém místě se umístily plavkyně z Mostu, které tvoří páteř reprezentace juniorů ČR.

společná zleva nahoře: Sládečková, Pohlová, Chromcová, Hnáthová, Horáková, Svozilová M. Dole trenér Svozil, Svozilová Z.
Foto: Archiv klubu
"V loňském roce byla soutěž vyrovnanější. Letos jsme vedly v podstatě od začátku soutěže a postupně jsme navyšovali náskok. Důkazem převahy bylo i vítězství v obou štafetách, což se loni nepodařilo. Zajímavostí také bylo, že se plavalo podle nových pravidel, které zakázaly používat 'plastové či polyuretanové' plavky. Naše plavkyně zaplavaly velmi dobré výkony i v klasických textilních plavkách," uvedl trenér Zbyněk Svozil.

Do širšího reprezentačního družstva juniorů se nominovaly Tereza Chromcová a Alžběta Chromcová a za seniory Zuzana Svozilová, Barbora Sládečková a Gabriela Horáková. Zuzana Svozilová s Jakubem Jarolímem z vítězného družstva Nového Jičína potvrdili svoji jistou nominaci na Světové hry v Polsku. Světové hry jsou olympiádou neolympijských sportů, které se konají v pravidelném čtyřletém cyklu.

red

Sdílet
Reklama
Relaxační centrum ČTYŘLÍSTEK

AKČNÍ NABÍDKA

ZVÝHODNĚNA PERMANENTKA MANUÁLNÍ LYMFO-DRENÁŽE
(RUČNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ)

3x lymfo-drenáž dolních končetin ... ... ... 1620,-
(původní cena...... 1740,-) 70 - 80 min.
5x lymfo-drenáž dolních končetin ... ... ... 2500,-
(původní cena...... 2750,-) 70 - 80 min.
(krk, břicho, dolní končetiny zepředu, hýždě a dolní končetiny zezadu)

Ruční lymfatická masáž neboli manuální lymfo-drenáž,
je jemná masážní technika stimulující lymfatický systém.
Lymfatický systém je "kanalizací" lidského organismu.
Správná činnost lymfatického systému je naprosto zásadní, zbavuje tělo zplodin a nečistot, je stejně tak důležitý jako krevní oběh.

Akce platná do 5. května 2017

OTEVÍRÁME PRO VÁS RELAXAČNÍ SOBOTY
Na masáž můžete přijít dle objednaní po telefonní domluvě u konkrétní masérky.
Odpočinek u nás v Relaxačním centru Čtyřlístek, je ideálním útěkem ze všedního dne. Těšíme se na Vás :-)

Dámské boty z pravé lícové kůže.

Dámské boty na pohodlné podrážce. Dostatečný prostor a flexibilita obuvi, hlavně v její prstové části a v místě prstních kloubů nohy.

Cena: 1 495 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Sport

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace