Dnes je neděle 30. dubna 2017, svátek má Blahoslav
Aktuální teplota: 5.5 °C

Zpravodajství

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Beerfest jde do finále. Po bouřlivém pátku dnes zahraje Neckář i Vypsaná fiXa

29.6.2013 5:06

Beerfest spěje do finále. Pátek na Korunní pevnůstce si návštěvníci užili a dnes nás čeká poslední den. Kromě spousty piva k ochutnávání je na programu například Vypsaná fiXa, Portless či Václav Neckář.

Třetí den Beerfestu, pátek a konečně sluníčko. Zdá se, že počasí se konečně umoudřilo a na Korunní pevnůstce to bylo znát. Areál se zaplnil už odpoledne a konečně se pořádně roztočily pípy.

Foto: Jan Procházka

Hudební nabídka byla opravdu zajímavá. Festivalové publikum velice vstřícně reagovalo na žánrovou odbočku v podobě Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Před pódiem bylo plno a výlet do zlatých časů První republiky si Beerfest opravdu užil.

Foto: Jan Procházka

Otevřela se i třetí scéna, patřící kapelám z regionu. Vybrali si je sami naši čtenáři. Překvapením na OLOMOUC.CZ STAGE byli hlavně Fastmade, kterým se během vystoupení podařilo pivaře roztančit, publikum si užilo i olomouckou legendu Callibos M.S.
Olomoučany si získala i kapela Desmod, která na hlavní scéně rozhodně nešetřila svými hity a rozezpívala početné fanoušky. Svou trošku do mlýna pak se známými melodiemi přidal i Walda Gang.

Foto: Jan Procházka

Hlavní hvězdou se stala formace N.O.H.A., která páteční Beerfest roztančila. "Mě osobně se nejvíc líbil Havelka. Už jsem ho viděla v televizi, ale naživo to bylo úplně jinačí. Ale těšila jsem se i na Desmod," prozradila návštěvnice Tamara Sedláčková. Své si užili i zatvrzelí pivaři. "Aktuálně jsem na čtyřiceti dvou pivech, ale tu stovku už asi nepokořím," krčil rameny Vojtěch Minařík, který sám sebe označil za velkého pivního znalce. "Beerfest je pro mě vždycky svátek, beru si dovolenou, těším se na to celý rok," svěřil se.

Foto: Jan Procházka
Foto: Jan Procházka

Olomoucký pivní festival dnes vyvrcholí posledním dnem. Už od deseti ráno se chystá burza pivních sběratelů, v hudebním menu jsou kapely Vypsaná fiXa, Portless, Fleret či Václav Neckář.

Jan Procházka

Web: twitter.com/jan__prochazka

Sdílet
Reklama
Obuv HULMAN

AKČNÍ NABÍDKA

Dámské tenisky z kvalitní kůže, nejprodávanější model OPĚT NA SKLADĚ.

Celá podešev je přišitá ke svršku, nehrozí rozlepení. Další pozitivum je pohodlí a polstrovaná kožená stélka.

Dámské boty z pravé lícové kůže.

Dámské boty na pohodlné podrážce. Dostatečný prostor a flexibilita obuvi, hlavně v její prstové části a v místě prstních kloubů nohy.

Cena: 1 495 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Zprávy z regionu

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace