Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 7.7 °C

Zpravodajství

Dnešek: divadelní horečka i základy první pomoci v Šantovce

12.4.2017 0:17

Je tady středa a s ní i polovina týdne. Co nás dnes čeká? Podívejte se s námi.

Žena za pultem I Divadlo na Šantovce
Foto: Divadlo na Šantovce

Na co se můžete těšit?

13:15 / Reactor: Tomáš Hrubý / Konvikt
15:00 / OSVĚTA PRVNÍ POMOCI / Galerie Šantovka
19:00 / Žena za pultem 2 - pult osobnosti / Petr Kolečko / Divadlo na Šantovce
19:00 / Roman Vencl & Michaela Doleželová: Když se zhasne / Divadlo hudby
19:00 / Bohuslav Martinů: Řecké pašije / Moravské divadlo
19:30 / V. Kracík, M. Mužík: DRUHÝ ŽIVOT VERONIKY (komedie) VYPRODÁNO / Divadlo Tramtarie

Projekt Reactor zve na diskuzi s Tomášem Hrubým, nezávislým mladým producentem, který produkoval seriál Pustina či minisérii Hořící keř, jenž byl v roce 2013 nejoceňovanějším českým filmem. Diskuzi s ním povede Petr Bilík od 13:15 v Konviktu. 

Žádná učebnice vás nenaučí, jak zachovat klidnou hlavu v situaci vyžadující poskytnutí první pomoci a zároveň její kvalitní a efektivní provedení. V emočně náročných a stresových situacích velmi dobře zvládáme dovednosti zažité a nacvičené. Z tohoto důvodu trénink první pomoci musí být postaven na praktickém nácviku život zachraňujících dovedností a jejich upevnění v simulovaných situacích. Přijďte si zdarma vyzkoušet, jak byste měli v krizových situacích reagovat, jak manipulovat s postiženým člověkem a mnoho dalšího. Osvěta první pomoci začíná v Galerii Šantovka ve tři odpoledne. 

A dnešní den přeje především milovníkům divadla. Jiří Lábus a Oldřich Kaiser ve čtyřech rolích v inscenaci Davida Drábka, která je tak šílená, že to možná jednou může být pravda! Legendární vševědoucí levicová prodavačka se vrací ve vizionářské komedii. Žena za pultem 2 se odehraje od sedmi hodin v Divadle na Šantovce. V Divadle hudby si užijete inscenaci Když se zhasne. Mrazivá komedie o manželském páru z vyšší newyorské společnosti od v sedm hodin. Premiéru opery o čtyřech jednáních v českém znění si vychutnáte v Moravském divadle. Řecké pašije Bohuslava Martinů startují v sedm večer a slibují jedinečnou podívanou.
 

Barbora Mrkvová

Sdílet
Reklama
DACHI s.r.o.

AKČNÍ NABÍDKA

Slavonínské zahrady - klidné bydlení v Olomouci. Využijte příležitosti nechat si navrhnout a postavit byt dle Vašich přání a představ. Byty s terasami, předzahrádkami a balkóny. Předprodej bytů v 2.etapě a doprodej posledních 10-ti bytů v etapě první. Cenově dostupné byty 1+kk až 3+kk s možností slučování bytů v případě potřeby větší dispozice.

boxerky Calvin Klein

Pohodlné pánské boxerky Calvin Klein. Boxerky mají v pase našitou gumku s vetkaným názvem značky po celém obvodu.Zadní díl je bez použití švu.Na levé nohavičce je umístěný potisk.

Cena: 890 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Zajímavosti a tipy

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace