Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 7.7 °C

Zpravodajství

Dnešek: divadelní horečka i ochránkyně práv na Právnické fakultě

18.4.2017 0:56

Čtyři dny volna jsou za námi a pracovní týden tentokrát začínáme úterým. Jaké bude v Olomouci? Podívejte se s námi, co se chystá a kde si den můžete zpříjemnit.

Po stopách něžného muže I Divadlo Tramtarie
Foto: Jan Procházka

Kam dnes můžete zajít...

09:45Anna Šabatová – veřejná ochránkyně práv / Rotunda PF UPOL 
19:00Rodinné štěstí / Mozarteum
19:00LASKAVÁ TERAPIE / Reduta
19:30V. Kracík: PO STOPÁCH NĚŽNÉHO MUŽE (komedie) / Divadlo Tramtarie
19:30Slovosledi a dcery 50. let – Zrezivělé dětství / Divadlo na cucky
20:00Vltava / Divadlo hudby
20:30The One I Love - Jarní bizár / Blues Bar Garch
V rámci cyklu přednášek, které připravila Právnická fakulta Univerzity Palackého, se dnes představí veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová. Beseda začíná ve tři čtvrtě na deset v Rotundě Právnické fakulty. 

V Mozarteu se od sedmi hodin můžete těšit na promítání festivalového snímku Rodinné štěstí. Skvěle hodnocené maďarské drama si z Mezinárodního filmového festivalu v Karlových varech přivezlo ocenění za nejlepší herecký výkon i cenu festivalu za nejlepší film.

Komedie o tom, že každý je tak trochu blázen, se chystá v Redutě. V hlavních rolích Laskavé terapie excelují Miroslav Etzler a Vanda Hybnerová od sedmi večer.

Komedie o hledání romanticky založených mužů, jejichž existence nebyla nikdy zcela prokázána. Zbrusu nová autorská hra Vladislava Kracíka, autora divácky veleúspěšné třicátnické komedie Druhý život Veroniky, představí v hlavní roli tři muži a jeden velký problém: Ženy! Po stopách něžného muže od půl osmé v divadle Tramtarie.

Může dětství zrezivět? Pokud ze dne na den zmizí z našeho života milovaná bytost, pak se strojek v hodinkách dětství zasekne a všechno je najednou jiné. Vyprávění o dětech, jejichž rodiče se v padesátých letech dvacátého století stali obětí politických procesů, začíná o půl osmé v Divadle na cucky. 

Uvolněná atmosféra, improvizace a skvělé instrumentální výkony. Vltava je považována za jednu z nejoriginálnějších kapel na české hudební scéně a dnes od osmi hodin večer budete mít možnost ji slyšet naživo v Divadle hudby. 

Pokud máte chuť na další filmové promítání, můžete zavítat do Blues Baru Garch. Tady se v rámci Jarního bizáru můžete těšit na slušně hodnocenou romantickou komedii - The One I Love. 


Barbora Mrkvová

Sdílet
Reklama
UMĚLECKÉ CENTRUM UP

Umělecké centrum Univerzity Palackého 5 kateder | 1 epicentrum vzdělání a kultury Barokní budova bývalého jezuitského konviktu z 16. století. Jedna z historicky nejstarších součástí Univerzity Palac...

PÁNSKÝ SVETR - ŠEDÁ

Tento lehký svetr je ideální v situacích kdy sáčko je příliš formální a mikina naopak až moc uvolněná. Najdete na http://www.hoody.cz/panske-svetry

Cena: 569 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Zajímavosti a tipy

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace