Dnes je čtvrtek 23. února 2017, svátek má Svatopluk
Aktuální teplota: 7.5 °C

Zpravodajství

Dnešek: obr Drásal, divadelní horečka i folkový koncert

11.1.2017 0:03

Je tu středa. Co se dnes bude v Olomouci dít? Prozradíme vám to.

Foto: Jan Procházka

Co se chystá?

16:30 / Jana Hrbáčová: Madona z kostela Panny Marie Sněžné / Arcidiecézní muzeum
17:00 / Obnova figuríny hanáckého obra Josefa Drásala / Vlastivědná společnost muzejní
19:00 / R. Vencl – M. Doleželová: Když se zhasne / Divadlo hudby
19:00 / Robert Balogh: QUEEN - The show must go on! / Moravské divadlo
19:30 / David Drábek: Velká mořská víla / Divadlo Tramtarie 
19:30 / Silvia Vollmannová a kol.: Můj BF / Divadlo na cucky
20:00 / DOMINIKA Ostrava / Český rozhlas Olomouc
Madona z kostela Panny Marie Sněžné představuje jedinou dřevěnou sochu z druhé poloviny 14. století dochovanou v Olomouci. Původně byla umístěna na sloupu u zdi naproti kazatelně, mezi chrámovou lodí a presbytářem v dnes již neexistujícím minoritském klášterním kostele Nanebevzetí Panny Marie dokončeném v roce 1383. Dnes máte možnost si ji v rámci komentované prohlídky prohlédnout v Arcidiecézním muzeu. Vlastivědná společnost muzejní na dnešek připravila přednášku. O obnově figuríny hanáckého obra Josefa Drásala bude přednášet od pěti hodin Veronika Hrbáčková. 

Pokud máte dnes náladu na divadlo, máme pro vás dobrou zprávu. Dnes se chystají hned čtyři představení. V sedm hodin se těšte v Divadle hudby na hru Když se zhasne, v tu samou hodinu startuje v Moravském divadle oblíbená inscenace QUEEN - The show must go on! O půl osmé startuje v divadle Tramtarie druhý díl veleúspěšné romantické komedie Davida Drábka Jedlíci čokolády, Velká mořská víla. A v Divadle na cucky si vychutnáte autorský projekt ze života mladých nejen o dospívání, zábavě a pařbách, ale hlavně o přátelství, o lásce a o něčem mezi tím. Můj BF začíná o půl osmé. 

Ve Velkém studiu Českého rozhlasu se připravte na folkový koncert. Ostravská kapela DOMINIKA předvede své nejlepší hity od osmi hodin večer. 

Hezkou středu všem! 

Barbora Mrkvová

Sdílet
Reklama
Virtuální realita Olomouc

AKČNÍ NABÍDKA

Dobrý den,

oslovujeme Vás s nabídkou na hraní her ve virtuální realitě. Virtuální realita zažívá v současnosti celosvětový boom a my Vám chceme nabídnout možnost si ji vyzkoušet. V naší herně máme k dispozici dvě zařízení HTC Vive, které Vám zážitek zprostředkují. Obě zařízení jdou vzájemně propojit a tak ve hrách interagovat se svým protihráčem. Prostory herny, která se nachází v nákupním centru Olympia, lze rezervovat dle Vašich požadavků.

Prodej, Byty 2+kk, 55 m²
Obec

Litovel - ul. Kysucká

Cena

1 384 045,-Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Zajímavosti a tipy

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace