Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 8.5 °C

Zpravodajství

Dvě tragédie za jedinou noc: staršího muže usmrtil vlak, dalšího velmi vážně zranil autobus

19.4.2017 8:18

Během pozdních hodin v úterý 18. dubna zasahovaly posádky ZZS Olomouckého kraje v Olomouci u dvou vážných událostí. V ulici Na Zákopě usmrtil staršího muže projíždějící vlak, na Hněvotínské ulici pak o několik minut později vážně zranil druhého muže autobus.

Ilustrační foto
Foto: Archiv redakce
"V prvním případě k události také dorazila jednotka profesionálních hasičů, ta zde našla velmi vážně zraněného staršího muže a zahájila oživovací pokusy. Pacient utrpěl velmi vážná poranění postihující více části těla a i přes navazující rozšířenou resuscitaci a snahu zdravotníků o záchranu života na místě po několika minutách zemřel. U události zasahovaly posádky v systému rendez-vous (RV Hněvotínská, RZP Aksamitova). U druhé události na ulici Hněvotínská došlo ke střetu autobusu s chodcem, při srážce došlo k přejetí kolem. Pacient utrpěl vážná poranění v oblasti hrudníku a dále také zranění horních a dolních končetin. Po poskytnutí komplexní přednemocniční neodkladné péče byl zraněný muž středního věku přepraven k navazující nemocniční péči do FNOL. Na místě zasahovala posádka RZP Hněvotínská a RLP Aksamitova," popsal mluvčí záchranářů Zdeněk Hošák.

red

Sdílet
Reklama
Restaurace Goliáš

AKČNÍ NABÍDKA

Steak měsíce dubna

300 g Oyster blade

(Vyzrálé maso, Austarálie, přední část plece, velmi jemné a šťavnaté).

K tomu grilované fazolové lusky,steakové hranolky, barbecue omáčka.

Vše za 257,- Kč

Příští měsíc přiravujeme telecí hamburger original (maso z USA).

Plavky Triola

Nádherné plavky z kolekce Triola 2017. Český výrobek. Do velikosti košíčku F . Kalhotky si zvolíte dle vlastních požadavků na velikost a střih.

Cena: 1 090 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace