Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 8.5 °C

Zpravodajství

Hasiči pokračovali v zásahu u zatopeného autosalonu

23.2.2017 7:56

Situaci kolem zatopeného autosalonu na výjezdu na Přerov sice hasiči dostali ještě v průběhu noci na středu pod kontrolu, i přes den však byla nezbytná jejich přítomnost. Na místo bylo dokonce povoláno speciální čerpadlo SOMATI. Vody přitékající z okolních polí bylo víc, než zvládly zadržet pytle s pískem...

red

Sdílet
Reklama
Prodejní centrum TESCOMA

AKČNÍ NABÍDKA

TÝDEN S TESCOMOU: Pořiďte vše se slevou 20 %
Jen v Týdnu s TESCOMOU si vybavíte kuchyň s 20% slevou! Mimořádnou akci jsme prodloužili na celých 11 dní! Od pátku 21. dubna až do pondělí 1. května nakoupíte cokoliv z našeho sortimentu o 20 % levněji.

Rozdáváme slevu 20 % na vše, úplně všem a celých 11 dní! Stačí nakoupit nad 500 Kč a sleva je vaše. Získejte vychytávky české jedničky v oblasti kuchyňských potřeb o pětinu levněji. Pokud si nebudete jisti výběrem, jsme vám k dispozici na bezplatné zákaznické lince 7 dní v týdnu.

Sleva se netýká již zlevněných produktů, položek v akci a dárkových poukazů a nelze ji kombinovat s ostatními slevovými akcemi.

Naše prodejny v Olomouci najdete v Galerii Moritz, Galerii Šantovka a na Dolním nám.

Dále můžete navštívit naše prodejny v Přerově (Galerie Přerov) a v Prostějově (Zlatá brána).

Dámské plavky Fantasy

Plavky od českého výrobce nové kolekce 2017 najdete v nabídce velikostí D - H. Spodní díl zvolíte dle vlastních požadavků na střih a velikost.

Cena: 1 590 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace