Dnes je středa 29. března 2017, svátek má Taťána
Aktuální teplota: 8.6 °C

Zpravodajství

I dětské ruce dokážou velké věci

16.2.2017 9:08

Baculaté, štíhlé, jemné, drsné, mrštné, těžkopádné, studené i ty, co věčně hřejí. Všechny ruce přivítá Dům přírody Litovelského Pomoraví – Centrum Sluňákov v Horce nad Moravou v sobotu 18. února od 10:00.

Ilustrační foto
Foto: Sluňákov
Ať jsou ruce jakékoliv, hodně toho dovedou. Svou zručnost si děti prověří u výroby dřevěné panenky, kde bude potřeba řezat, stříhat nebo lepit. V kotlíku nad ohněm si uvaří jablečný kompot, který nabídne zkoušku v krájení a míchání. Pomocnou ruku podají děti všem ptáčkům při stavění dřevěné budky a výrobě krmítka. Podobně jako oči dovedou i ruce komunikovat beze slov. Návštěvníci tak budou mít jedinečnou možnost se naučit pár jednoduchých slov a pozdravů ve znakovém jazyce. "Kromě řady tvořivých úkolů se mohou děti i rodiče vydat na báječný výlet do světa dinosaurů, dinosauřic, ptakoještěrů a ptakoještěrek s divadelním představením O pračlovíčkovi z repertoáru olomouckého Divadla Tramtarie,“ dodává Michaela Pavlíková, koordinátorka dne pro veřejnost.

Na tvořivém dni se také podílí Pevnost poznání, Rodinné centrum Heřmánek a Česká společnost ornitologická. Vstup na akci je zdarma.

Sluňákov je obecně prospěšná společnost nabízející prožitky a poznání, které rozvíjejí uctivý vztah člověka k přírodě i k sobě samému. Sluňákov vznikl a rozvíjel se díky podpoře Statutárního města Olomouce od roku 1992. Dnes nabízí své aktivity pro školy, učitele, rodiny s dětmi a další širokou veřejnost v moderním nízkoenergetickém domu na okraji Chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví v Horce nad Moravou. Dům obklopuje unikátní přírodní galerie s názvem Dům přírody Litovelského Pomoraví, kde mohou návštěvníci i účastníci programů prožívat nevšední zážitky setkání s lužní krajinou.

mp

Sdílet
Reklama
Agentura ACADEMIA

AKČNÍ NABÍDKA

LETNÍ JAZYKOVÉ KURZY PRO DĚTI
___________________________________________ _
Chcete, aby si Vaše děti o prázdninách procvičily angličtinu, něco zajímavého se naučily a poznaly nové kamarády? Přihlaste své děti na náš příměstský tábor nebo na jazykový kurz!

Letní příměstské tábory pro děti:

Termíny:
10. – 14. 7. 2017 (po – pá 8.00 – 16.00)
21. - 25. 8. 2017 (po - pá 8.00 - 16.00)

Doporučený věk 8 – 13 let, cena 1.950 Kč
3 x 60 minut výuky angličtiny denně a doprovodný program (anglická videa a písničky, rodilý mluvčí, malování, hry, exkurze v rámci Olomouce)
Zaručujeme individuální přístup, maximální počet je 10 dětí ve skupině.

Letní kurz pro děti

28. 8. – 1. 9. 2017
Kurz angličtiny pro děti 7 – 10 let (po – pá 10.00 – 12.00), cena 800 Kč

Své přihlášky posílejte na email vanda@academia-levey.cz, případně se hlaste telefonicky na číslech 602 139 942 nebo 585 230 9

Noční košile Foliia

Nádherná dámská saténová noční košile na tenká ramínka v zajímavém designu. Český výrobek.

Cena: 1 290 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Zajímavosti a tipy

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace