Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 8.5 °C

Zpravodajství

Kam za sportem? Na Sigmu s Vítkovicemi, Skokany nebo čtvrtfinále basketbalu

19.4.2017 8:53

Sportovní týden startuje už dnes, kdy hraje Sigma na Žižkově a volejbalistky VK UP v semifinále Uniqa extraligy za stavu 1:1 v Ostravě, kde se ve čtvrtek hraje čtvrtý zápas série. V pátek hrají čtvrtfinále hráči Basketbalu Olomouc v Litoměřicích, odveta je pak v Čajkaréně v neděli. V sobotu hrají na Lazcích dvakrát Skokani s Kotlářkou.

Tomáš Chorý rozhodl utkání s Varnsdorfem. Nyní se Sigma porve o další body na Žižkově a s Vítkovicemi.
Foto: Jan Procházka

Sigma hraje na Žižkově a v sobotu doma přivítá Vítkovice

Fotbalová národní liga odehraje v tomto týdnu dvě kola. Fotbalisté SK Sigma Olomouc nastoupí ve středu ve 23. kole FNL na hřišti Viktorie Žižkov. Duel začíná v 17 hodin.
"Žižkov má teď za sebou velmi povedenou sérii, zápasovou, bodovou. Nejsou to úplně nahodilé výsledky, myslím, že to mužstvo si pro to jde aktivní agresivní hrou, byli v těch zápasech hodně efektivní, vyhráli dvakrát pět nula, v Sokolově a doma s Frýdkem. Jejich skutečnou výkonnost prověřil poslední zápas v Opavě, kde dokázali do poslední chvíle držet vedení, nakonec o něj přišli. Ale i tak si myslím, že to ukázalo, že nás čeká v tuhle fázi velmi kvalitní a nebezpečný soupeř,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek pro klubový web www.sigmafotbal.cz
V sobotu hraje tým Sigmy Olomouc 24. kolo FNL. Tentokrát hostí na Andrově stadionu od 18 hodin předposlední Vítkovice.


Béčko jede do Otrokovic. HFK nastoupí doma proti Hlučínu

MSFL pokračuje v sobotu 22. kolem. Fotbalisté Sigmy Olomouc B nastoupí od 10:30 na hřišti Viktorie Otrokovice a HFK Olomouc hostí od 15:30 na svém stadionu FC Hlučín.

Skokani Olomouc hrají v sobotu na Lazcích ve 13 a v 16 hodin s pražskou Kotlářkou.
Foto: www.skokani.cz

Skokani mají doma dvakrát Kotlářku

Skokani Olomouc vyhráli minulý víkend dvakrát v Brně nad Hrochy a aktuálně jsou v tabulce třetí. Nyní hrají další dva domácí zápasy. V baseballové extralize hostí v sobotu na Lazcích od 13 a 16 hodin pražskou Kotlářku.

Vysokoškolačky bojují o finále v Ostravě

Volejbalistky VK UP Olomouc hrají ve středu v Ostravě třetí utkání semifinále play-off Uniqa extraligy. Zatím je stav série 1:1. Třetí zápas startuje v 18 hodin. Čtvrtý duel semifinále Uniqa extraligy volejbalu žen se odehraje ve čtvrtek opět v Ostravě. Jeden tým už bude mít mečbol k postupu. Střetnutí má první servis v 18:00.

Velká Bystřice jede do Dvora Králové

Házenkáři SK Velká Bystřice hrají ve 20. kole 1. ligy na hřišti Dvora Králové. Utkání má úvodní hvizd v sobotu v 17:00.

Zora dohraje základní část v Porubě

Házenkářky DHK ZORA Olomouc nastoupí k poslednímu utkání základní části interligy na palubovce Poruby. Zápas začíná v 18:00.

Basketbal Olomouc nastoupí ve čtvrtfinále play-off první ligy proti Slavoji Litoměřice. V nedělní odvetě se hraje v Čajkaréně.
Foto: Archiv

Basketbal Olomouc se ve čtvrtfinále s Litoměřicemi porve o FINAL FOUR první ligy

Hráči Basketbalu Olomouc nastoupí v pátek ve čtvrtfinále play-off první ligy od 19 hodin na palubovce Slavoje Litoměřice.
Odvetu čtvrtfinále play-off 1. ligy basketbalu mužů s Litoměřicemi mají v Čajkaréně v neděli od 18:00 hráči Basketbalu Olomouc.

V sobotu se běží Hanácký půlmaraton

Na Atletickém stadionu AK Olomouc a v Bezručových sadech se od 10:00 (žactvo) a 10:15 (hlavní závod) poběží 17. ročník Hanáckého půlmaratonu, který se běhá v rámci MISTROVSTVÍ MORAVY a SLEZSKA a je součástí XXXVII. ročníku velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje.

rhe (sport@olomouc.cz)

Sdílet
Reklama
Agentura ACADEMIA

AKČNÍ NABÍDKA

LETNÍ JAZYKOVÉ KURZY PRO DĚTI
___________________________________________ _
Chcete, aby si Vaše děti o prázdninách procvičily angličtinu, něco zajímavého se naučily a poznaly nové kamarády? Přihlaste je na náš příměstský tábor s angličtinou nebo na jazykový kurz!

Letní příměstské tábory pro děti:

Termíny:
10. – 14. 7. 2017 (po – pá 8.00 – 16.00)
21. - 25. 8. 2017 (po - pá 8.00 - 16.00)

Doporučený věk 8 – 13 let, cena 1.950 Kč
3 x 60 minut výuky angličtiny denně a doprovodný program (anglická videa a písničky, rodilý mluvčí, malování, hry, exkurze v rámci Olomouce)
Zaručujeme individuální přístup, maximální počet je 10 dětí ve skupině.

Letní kurz pro děti

28. 8. – 1. 9. 2017
Kurz angličtiny pro děti 7 – 10 let (po – pá 10.00 – 12.00), cena 800 Kč

Své přihlášky posílejte na email vanda@academia-levey.cz, případně se hlaste telefonicky na číslech 602 139 942 nebo 585 230 9

DEBUT CARBON DC + 2M-RED

Byl navržen tak, aby nastavil nové standardy v oblasti gramofonů pro nadcházející desetiletí.

Cena: 10 990 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Sport

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace