Dnes je čtvrtek 23. února 2017, svátek má Svatopluk
Aktuální teplota: 7.5 °C

Zpravodajství

Kdo dostane cenu za přínos v oblasti kultury? Posílejte nominace

27.12.2016 7:12

Od 1. ledna 2017 mohou zájemci na adresu olomouckého hejtmanství posílat návrhy na udělení Cen Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury za rok 2016. Již tradičně kraj udělí cenu za celoživotní přínos v oblasti kultury, ocení výjimečný počin v oblasti umění, tradiční lidové kultury a v oblasti ochrany a popularizace kulturních hodnot. Nebude chybět ani ocenění osobnosti roku a cena veřejnosti.

Foto: www.kr-olomoucky.cz
Nominace hejtmanství uzavře 31. ledna 2017. O udělení cen bude rozhodovat na základě vyhodnocení obdržených návrhů krajské zastupitelstvo.

O Ceně veřejnosti Olomouckého kraje za výjimečný počin v oblasti kultury rozhodne svým hlasováním prostřednictvím internetu veřejnost Olomouckého kraje. Výzva k hlasování o udělení ceny veřejnosti bude zveřejněna včetně všech potřebných informací 1. března 2017.
Adresa pro doručení:

OLOMOUCKÝ KRAJ, KRAJSKÝ ÚŘAD OLOMOUCKÉHO KRAJE
odbor školství, sportu a kultury
Jeremenkova 40a
779 11 Olomouc

Žádosti lze dodat také elektronickou cestou se zaručeným elektronickým podpisem na adresu: e-mail posta@kr-olomoucky.cz nebo datovou schránkou Olomoucký kraj, Krajský úřad Olomouckého kraje, odbor školství, sportu a kultury Jeremenkova 40a, 779 11 Olomouc; ID datové schránky: qiabfmf.

zd

Sdílet
Reklama
K - Styl, nábytek, interiér, s.r.o.

Kompletní vybavení interiérů, návrhy ve spolupráci s architekty. Výroba nábytku - komody, stoly, židle, kuchyňské linky, vestavěné skříně, dveře otočné a zajížděcí, okna, pergoly, půdní vestavby, schody, z...

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Zprávy z regionu

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace