Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 7.8 °C

Zpravodajství

Muž si vymyslel loupežné přepadení, policie mu na lep neskočila. Teď mu hrozí dva roky

30.1.2017 13:14

Maskovaný muž přepadl obsluhu rychlého občerstvení. Prodavači dal ránu pěstí a zmizel s deseti tisíci korunami… Sobotní drama tak, jak ho napadený předložil policii. Ta ale záhy zjistila, že všechno bylo úplně jinak.

Ilustrační foto.
Foto: Š Deposithotos.com
“V sobotu v časných ranních hodinách jsme prostřednictvím linky 158 přijali oznámení o loupežném přepadení v jedné z provozoven s občerstvením v Olomouci. K přepadení mělo dojít krátce po čtvrté hodině ráno, kdy neznámý maskovaný muž měl dvacetiletého zaměstnance uvedeného občerstvení udeřit  do obličeje a ten měl na chvíli ztratit vědomí. Poté z pokladny zmizelo deset tisíc korun,” sdělila k případu mluvčí policie Irena Urbánková. Policisté podle ní na případu intenzivně pracovali, prověřovali všechny získané informace a poznatky a po podezřelém pátrali. “Na základě důkladného prověření a vyhodnocení všech informací a poznatků a provedeného operativního šetření jsme zjistili, že se celá událost odehrála zcela jinak.  Jak vyšlo najevo, loupež byla pouze fingovaná, k čemuž se nakonec dvacetiletý muž přiznal,” doplnila Urbánková. Prodavači teď hrozí až dva roky vězení.

roc

Sdílet
Reklama
Prodejní centrum TESCOMA

AKČNÍ NABÍDKA

TÝDEN S TESCOMOU: Pořiďte vše se slevou 20 %
Jen v Týdnu s TESCOMOU si vybavíte kuchyň s 20% slevou! Mimořádnou akci jsme prodloužili na celých 11 dní! Od pátku 21. dubna až do pondělí 1. května nakoupíte cokoliv z našeho sortimentu o 20 % levněji.

Rozdáváme slevu 20 % na vše, úplně všem a celých 11 dní! Stačí nakoupit nad 500 Kč a sleva je vaše. Získejte vychytávky české jedničky v oblasti kuchyňských potřeb o pětinu levněji. Pokud si nebudete jisti výběrem, jsme vám k dispozici na bezplatné zákaznické lince 7 dní v týdnu.

Sleva se netýká již zlevněných produktů, položek v akci a dárkových poukazů a nelze ji kombinovat s ostatními slevovými akcemi.

Naše prodejny v Olomouci najdete v Galerii Moritz, Galerii Šantovka a na Dolním nám.

Dále můžete navštívit naše prodejny v Přerově (Galerie Přerov) a v Prostějově (Zlatá brána).

DEBUT CARBON DC + OM 10

Byl navržen tak, aby nastavil nové standardy v oblasti gramofonů pro nadcházející desetiletí.

Cena: 9 750 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace