Dnes je neděle 30. dubna 2017, svátek má Blahoslav
Aktuální teplota: 5.3 °C

Zpravodajství

Na obchvatu Olomouce shořelo Porsche Panamera

22.1.2017 21:23 aktualizováno 23.1.2017 9:25

V neděli ve večerních hodinách došlo na obchvatu Olomouce k požáru luxusního auta. Škoda je vyčíslena přibližně na tři miliony korun.

Foto: HZS Olomouckého kraje
K požáru došlo kolem půl osmé na 267. kilometru dálnice D35 v místě u sjezdu na dálnici D46. Sjezd byl na nezbytně nutnou dobu kvůli požáru uzavřen. "Informaci o požáru převzalo operační středisko HZS Olomouckého kraje v 19.29 ihned poté k místu vyrazila posádka prvovýjezdového vozidla centrální stanice v Olomouci. V době příjezdu hasičů plameny prostoupily celým vozidlem, pro výraznější hasební účinnost využili k likvidaci také pěnu i z důvodu hoření vysokooktanového paliva. Následně dohasili menší skrytá ohniska a vozidlo celkově ochladili. Na místo dorazil rovněž hasičský vyšetřovatel, ten prozatím neurčil přesnou příčinu vzniku požáru, jednou z vyšetřovacích variant bude možná technická závada v motorové části," konstatoval mluvčí hasičů Zdeněk Hošák.

Škoda na luxusním bílém voze Porsche Panamera byla vyčíslena na tři miliony korun. Požár se obešel bez zranění. Z automobilu nic nezbylo.

red

Sdílet
Reklama
DIVADLO HUDBY OLOMOUC

Divadlo hudby Olomouc je kulturním stánkem s více než čtyřicetiletou tradicí. Jako instituce veřejné služby, která je součástí státní příspěvkové organizace Muzeum umění Olomouc, nabízí nejrůznější...

Dámské boty z pravé lícové kůže.

Dámské boty na pohodlné podrážce. Dostatečný prostor a flexibilita obuvi, hlavně v její prstové části a v místě prstních kloubů nohy.

Cena: 1 495 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace