Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 8.5 °C

Zpravodajství

Nepoznáte muže, který se pokusil vykrást hernu na Lazcích?

30.3.2017 11:12

Kriminalisté se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po muži, který se ve středu 28. března pokusil vyloupit hernu v ulici Na Letné v Lazcích. Jenže se mu nezadařilo a z herny utekl. Nepoznáte ho?

Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
"K loupežnému přepadení došlo v úterý 28. března krátce před třiadvacátou hodinou. Do herny vstoupil neznámý muž a posadil se k jednomu z hracích automatů. Na hlavě měl pokrývku připomínající helmu. Obsluha baru za ním přišla, aby ho upozornila na to, že má z hlavy pokrývku sundat. Muž na to reagoval tím, že zpod bundy vytáhl krátkou střelnou zbraň, namířil ji na obsluhu a se slovy 'Dej sem prachy' požadoval vydání peněz. Žena se k němu otočila zády a šla ke kanceláři. Muž šel za ní. Žena stačila zavřít dveře, zamknout a schovat se. Neznámý muž přišel ke dveřím, zacloumal klikou a poté se vrátil zpátky k hracím automatům, kde u jednoho z nich seděl muž. Na něj také namířil zbraň a se slovy 'Dej sem peněženku a mobil' požadoval vydání těchto věcí. Když mu muž řekl, že nic nemá, neznámý muž z herny odešel. Ke škodě na majetku ani ke zranění osob nedošlo," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková.

Kriminalisté případ prověřují pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež, za který pachateli, v případě jeho zjištění, hrozí trest odnětí svobody v rozmezí od dvou do deseti let. Podle popisu se mělo jednat o muže ve věku kolem 30 let, vysokého kolem 175 cm. V obličeji byl maskovaný pravděpodobně nalepeným černým plnovousem, na hlavě měl mít paruku a na ní helmu nebo kšiltovku světle zelené nebo šedé barvy. Na sobě měl tmavou bundu se dvěma červenými svislými pruhy na přední straně. Mluvil česky, bez přízvuku. V ruce držel krátkou střelnou zbraň.

"Pokud by někdo z občanů muže z kamerového záznamu nebo fotografií poznal, nebo by disponoval informacemi, které by vedly ke zjištěné jeho totožnosti a objasnění případu, ať neprodleně kontaktuje olomoucké kriminalisty buď osobně, nebo telefonicky, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158," doplnila na závěr Urbánková.

zd

Sdílet
Reklama
Obuv HULMAN

AKČNÍ NABÍDKA

Dámské tenisky z kvalitní kůže, nejprodávanější model OPĚT NA SKLADĚ.

Celá podešev je přišitá ke svršku, nehrozí rozlepení. Další pozitivum je pohodlí a polstrovaná kožená stélka.

Dámské boty z kvalitní nubukové kůže.

Dámské šněrovací polobotky z nubukové kůže, užšího střihu. Vnitřní kožená stélka je vyměkčená a pohodlná.

Cena: 1 395 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace