Dnes je středa 29. března 2017, svátek má Taťána
Aktuální teplota: 8.6 °C

Zpravodajství

Noční výjezdy záchranky: kolaps na nádraží, partnerská rozepře i opilý muž koupající se v Bystřičce

4.1.2017 8:50

Během noci vyjížděli olomoučtí záchranáři k několika případům. Nejprve pětadvacetiletá žena zkolabovala na nádraží po požití léků, pak se jiná žena opila po partnerské rozepři a nakonec vytahovali muže z Bystřičky.

Ilustrační foto
Foto: Archiv redakce
V průběhu úterního podvečera zasahovali záchranáři u intoxikovaných osob s osobními problémy psychického rázu. "V prvním případě posádky výjezdového stanoviště Hněvotínská a Aksamitova (RV+RZP) dorazily na vlakové nádraží na ulici Jeremenkovu v Olomouci. Na místě byla nalezena pětadvacetiletá žena po kolapsu a po předchozím užití různých léků. Po celkové prohlídce pacientku následně posádka převezla k navazující péči do nemocnice v Olomouci," popsal mluvčí záchranářů Zdeněk Hošák.

Záchranáři zasahovali také u mladé vozíčkářky, která se rozhodla partnerskou rozepři řešit velkým množstvím alkoholu. "Po celkovém zjištění stavu byla pacientka po konzultaci a v návaznosti na užití alkoholu a handicapu (vozíčkářka) předána na oddělení urgentního příjmu FNOL," doplnil Hošák.

Do třetice byli lékaři přivoláni k muži, který se opilý koupal v Bystřičce. Vzhledem k tomu, že muži hrozilo podchlazení, byla přítomnost záchranářů nezbytná. "Situaci řešila posádka s lékařem  z výjezdové základny Hněvotínská u muže, který nerozvážně pod vlivem alkoholu vstoupil do řeky Bystřičky. Po celkové prohlídce lékař vyloučil možná nebezpečí a po poučení byl muž ponechán na místě," sdělil na závěr Hošák.

zd

Sdílet
Reklama
CESTOVNÍ KANCELÁŘ - LÉTO S NÁMI

AKČNÍ NABÍDKA

Pobyt v Chorvatsku již od 1250,- Kč/osoba na týden

Jsme rodinná firma, která vám nabízí prožít netradiční, téměř soukromou dovolenou v Chorvatsku, s ubytováním v našich vlastních karavanech.

Karavany jsou umístěny přímo na břehu moře v autokempu Daleka Obala, ležícím uprostřed olivové zahrady na ostrově Pašman mezi vesnicemi Banj a Dobropoljana.

Ostrov je součástí přírodní rezervace soustavy ostrovů známé pod názvem Kornati. Nachází se v severní Dalmácii naproti městu Zadar a Biograd na Moru.

Naším cílem je individuálně vybrat a připravit nejvhodnější dovolenou odpovídající požadavkům klienta.

Přijďte nás navštívit do kanceláře v Bystrovanech u Olomouce nebo nám napište či zatelefonujte a užijte si LÉTO S NÁMI.

E- mail: cestovka@letosnami.cz

Tel.: +420 731 461 992

Bowers & Wilkins Cinema 2

Tyto reprosoustavy dokáží naplnit místnost skvělým zvukem, aniž by ji ovšem zároveň zaplňovaly svými ozvučnicemi.

Cena: 51 990 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace