Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 8.5 °C

Zpravodajství

Okresní hospodářská komora Olomouc se přestěhovala. Má i nový web

10.4.2017 10:52

Je to přesně týden, co Okresní hospodářská komora změnila své sídlo. Po patnácti letech se kanceláře přestěhovaly z Opletalovy ulice do budovy BEA Centra Olomouc na třídě Kosmonautů. Komora současně představuje nové responsivní webové stránky.

Foto: Archiv OHK
Okresní hospodářská komora Olomouc (OHK Olomouc) nyní sídlí v moderních prostorách, které jsou dobře dopravně dostupné a s odpovídající parkovací kapacitou v bezprostřední blízkosti, což byl jeden z hlavních motivů stěhování. "Víte, samozřejmě bylo hezké dívat se z okna původní kanceláře přímo na orloj a radnici, nicméně nelze žít jen z nostalgie. Chceme být blíže našim členům. Naprostá většina klientů k nám jezdí autem. V tomto ohledu byla poloha původního sídla již zcela nevhodná. Sám jsem zažíval dlouhé minuty kroužení po okolí, než jsem našel parkovací místo. A když jedete něco zařídit a parkování zabere více času než samotné vyřizování, je to špatně. Současně musím přiznat, že interiér původních prostor již neodpovídal standardům 21. století," uvedl ředitel OHK Olomouc Radim Kašpar.

Nové sídlo je nyní dobře viditelné z frekventované tř. Kosmonautů, což bezesporu přispěje k lepší propagaci a zapadá to do komplexní strategie činnosti úřadu. V neposlední řadě je výhodou množství nejrůznějších kongresových salonků a sálů v budově BEA Centra Olomouc vhodných pro vzdělávací akce komory a setkávání podnikatelů a zástupců firem. Nabízí se také možná spolupráce se studenty a pedagogy Moravské vysoké školy Olomouc. Komora současně nabízí služby Czech Pointu – bez čekání a front, což je pro subjekty v blízkém okolí milou novinkou.

OHK Olomouc ve stejný den spustila také zkušební verzi nových webových stránek. "Starý web byl obsahově dobrý, ale po úpravě našeho grafického manuálu jsme chtěli mít i svěží, moderní, a především responsivní web. Dnes přistupuje velká část uživatelů na web přes mobilní telefony či tablety a v tomto ohledu je nutné, aby se web uměl vzhledově přizpůsobovat," dodal Radim Kašpar. Přes web se půjde přímo hlásit na akce komory. Nyní běží měsíční zkušební provoz, ve kterém se ještě budou upravovat texty a doplňovat obsah – například popisy v sekci členové. Web naleznete na adrese www.hkol.cz

red

Sdílet
Reklama
Květiny Lena
provozovna zrušena

Prodej květin. V Olomouci v Ternu, květinářství Lena nabízí široký sortiment květin řezaných, hrnkových, sušených a umělých rostlin. Nabízíme svatební floristiku, kytice svatební, kytice k různým příležito...

Pánské hodinky SWISS MILITARY HANOWA 06-5187.04.007

K dispozici v našem e-shopu zilkahodinky.cz nebo na prodejně Žilka hodinky v Olomouci, Schweitzerova 99a. V nabídce 8 tisíc hodinek. Těšíme se na Vás.

Cena: 5 790 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Zprávy z regionu

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace