Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, venku je 9.3 °C

Olomoucké volejbalistky nestačily na Kazaň

12.1.2017

Autor: red

Volejbalistky Olomouce prohrály v úvodním utkání 2. kola Poháru CEV na domácí palubovce s Dynamem Kazaň 0:3, v každém setu uhrály shodně 16 bodů. Lídr ruské superligy a bývalý vítěz Ligy mistryň měl zápas pod kontrolou a Hanačkám nedal naději pomýšlet na zvrat.

Ilustrační foto Ilustrační foto Foto: ČTK/Ivo Stejskal

Šampionky Ligy mistryň z roku 2014 od začátku potvrzovaly roli jasných favoritek. Rychle získaly náskok 12:3 a kralovaly na síti v útoku i na bloku. Ruský tým na chvíli polevil jen v závěru prvního setu za stavu 21:11.

V úvodu druhého dějství poprvé a naposledy svěřenkyně trenéra Jiřího Teplého vedly, byť o jediný bod. Hráčky Kazaně diktovaly nekompromisně dál tempo zápasu. O body na olomoucké straně se starala především smečařka Michalíková, proti ruské obraně bodovala jedenáctkrát. Kazaň proměnila první mečbol po 74 minutách hry.

Odveta v Kazani je na programu ve čtvrtek 26. ledna.

UP Olomouc - Dynamo Kazaň 0:3 (-16, -16, -16)

Rozhodčí: Stevanovič (Srb.), Juráček (SR)
Čas: 74 minut
Diváci: 530

Sestava a body Olomouce: Dudová 1, Dedíková 5, Sajdová 3, Andrejevová 3, Michalíková 11, Čutuková 5, libero Sainová - Kubínová 2, Strušková 4
Trenér: Teplý

red

AUTOSERVIS JAROSLAV NEVŘELA

Katalog firem » Auto - moto » Autoservisy, opravny

Sídlíme v objektu Auto Kelly, což je nespornou výhodou v rychlém dodání náhradních dílů pro všechny typy vozidel. Díky tomu jsme schopni běžné opravy řešit na počkání, bez před...