Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 8.5 °C

Zpravodajství

Opilý a zfetovaný mladík zavinil nehodu. Škoda je 140 tisíc

18.4.2017 12:53

V sobotu krátce před půl osmou večer došlo na Šternberské ulici ve Chválkovicích k nehodě. Třiadvacetiletý řidič narazil se svým superbem do sloupu. Náraz jej vymrštil do protisměru, kde se střetl s golfem, za jehož volantem seděl o dva roky mladší muž. Jeho spolujezdec se při nárazu zranil. A nehodě se nevyhnula ani sedmadvacetiletá žena, která jela za golfem...

Foto: Archiv policie
"Třiadvacetiletý řidič vozidla Škoda Superb na ulici Šternberské v Olomouci, části Chválkovice, z prozatím přesně nezjištěných příčin narazil do sloupu veřejného osvětlení, následně se dostal do protisměru a střetl se s protijedoucím vozidlem VW Golf, které řídil jednadvacetiletý řidič. Po nárazu se vozidlo Škoda Superb dostalo do smyku. Za vozidlem VW Golf jelo vozidlo Škoda Octavia, jehož sedmadvacetiletá řidička byla nucena reagovat na vzniklou situaci před ní a vyjet s vozidlem vpravo, mimo komunikaci. Při nehodě došlo ke zranění dvacetiletého spolujezdce z vozidla VW Golf. U všech účastníků nehody provedli policisté dechové zkoušky. U řidiče vozidla VW Golf a řidičky Škody Octavie byly negativní, u řidiče Škoda Superb pozitivní. Policisté mu naměřili 1,92 ‰ alkoholu v dechu. Provedli u něj také test na omamné a psychotropní látky, který byl pozitivní na amfetaminy," popsala nehodu policejní mluvčí Irena Urbánková.

Řidič se dobrovolně podrobil lékařskému vyšetření, spojenému s odběrem biologického materiálu. Policisté mu zadrželi řidičský průkaz a zakázali další jízdu. Celková hmotná škoda na vozidlech a sloupu veřejného osvětlení byla předběžně vyčíslena na 140 000 korun. Přesné příčiny nehody a její okolnosti jsou v šetření policistů Dopravního inspektorátu Olomouc.

zd

Sdílet
Reklama
NEPALI RESTAURANT

Stylová nepálská restaurace s nabídkou specialit z nepálské kuchyně. Polední menu nabízíme formou bufetu.

PÁNSKÁ MIKINA - ČERNÁ

Moderní pánská mikina na zip pro každou příležitost. Další stylové kousky na http://www.hoody.cz/panske-mikiny

Cena: 899 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace