Dnes je neděle 30. dubna 2017, svátek má Blahoslav
Aktuální teplota: 5.6 °C

Zpravodajství

Při potyčce na zastávce u tržnice byl zraněn senior. Policie hledá svědky

18.1.2017 11:19

K potyčce mezi dvěma muži ve věku čtyřicet devět a osmdesát let, došlo včera kolem sedmé hodiny večer poblíž autobusové zastávky u tržnice. Starší z mužů byl zraněn. Policie nyní hledá svědky, kteří by do události pomohli vnést jasno.

Ilustrační foto.
Foto: Jan Procházka
“Kriminalisté územního odboru Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění incidentu mezi dvěma muži. Pokud byl někdo z občanů svědkem uvedeného incidentu, nebo by disponoval informacemi, které by pomohly k objasnění případu, ať neprodleně kontaktuje kriminalisty prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158,” sdělila mluvčí policie Irena Urbánková.

roc

Sdílet
Reklama
Autopůjčovna RENORENT

AKČNÍ NABÍDKA

VÍKENDOVÁ AKCE!!! Půjčíte si auto v pátek, vrátíte ho v pondělí do 9:00 a na místo 3 dnů zaplatíte jenom 2 dny! Nabídka se vztahuje na všechny vozidla z naší flotily.

Všechny naše vozy jsou pojištěny, mají dálniční známku v ČR a v ceně jsou zahrnuty i asistenční služby v rámci EU. Nabízíme také možnost zapůjčení navigace.

Pro více informací volejte 734 281 333 nebo navštivte ww.renorent.cz

Dámské boty z pravé lícové kůže.

Dámské boty na pohodlné podrážce. Dostatečný prostor a flexibilita obuvi, hlavně v její prstové části a v místě prstních kloubů nohy.

Cena: 1 495 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace