Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 7.7 °C

Zpravodajství

Rádio Haná pobaví a poradí na Jarní Floře

11.4.2017 7:05

Jak si připravit skvělou kávu doma i bez kávovaru? Co všechno potřebuje vaše kolo, než vyrazíte na první jarní cyklovýlet? Nebo byste si chtěli poslechnout hudbu, kterou máte rádi? To a spoustu dalšího pro vás připravuje rádio Haná ve svém celodenním programu v neděli 23. dubna během Jarní Flory v Olomouci.

Foto: Rádio Haná

Jarní Flora

Kompletní program oblíbené jarní etapy naleznete na webu.
"Rozhodně se přijďte za námi podívat, naučíme se, jak si připravit doma skvělou kávu. Ukáže nám to barista z regionální pražírny Kikafe. Máme pro vás taky parádní rockové duo Satin Rock, které nám zahraje naše kytarové srdcovky. Songy, na kterých jsme vyrůstali, nám připomene Popová škola Dětského domova v Olomouci," zve Tomáš Gottwald z rádia Haná. Spolu s ním bude na place moderátorská stálice Martina Qweetko Procházková. "Moc se na všechny těšíme! Pokud máte v plánu vyrazit si na výlet na kole, mrkněte se nejdřív za námi v neděli na Floru. Budeme tu mít odborníka z firmy Moolbike, který nám ukáže, jak mít správně seřízené kolo před sezónou. A taky vám zatančí naprosto jedinečná škola Lola’s Dance, která vyhrává taneční ceny po celém Česku i v zahraničí," zve oblíbená moderátorka.

red

Sdílet
Reklama
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nejširší nabídka nemovitostí. Více než 3000 nemovitostí: byty, rodinné domy, rekreační objekty, pozemky, chaty, komerční prostory. Prodej, pronájmy, dražby. Vyřešíme exekuce a zadlužené nemovitosti. Pomůže...

LENCO L-3807

Gramofon firmy Lenco s přímým náhonem, vhodný nejen pro DJ.

Cena: 7 390 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Zajímavosti a tipy

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace