Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 7.7 °C

Zpravodajství

Šestnáctiletý Hynek Ležák nepřišel domů ze školy. Neviděli jste ho někde?

31.1.2017 11:20

Pohřešovaný Hynek Ležák byl naposledy spatřen v pondělí 30. ledna kolem 14:30 ve škole v Olomouci. Od té doby se domů nevrátil a ani o sobě nepodal žádnou zprávu.

"Pohřešovaný je zdánlivého stáří 15-16 let, má hubenou postavu. Vysoký je kolem 158 centimetrů. Vlasy má hnědočerné, na bocích vystříhané, na temeni delší. Oči má hnědé. Na čele, v horní části, má jizvu. V době odchodu měl na sobě béžové kalhoty (pískové barvy), červené kotníčkové boty značky Nike, černé tričko, červenou mikinu s kapucí, zimní bundu černé barvy s kapucí, olemovanou kožešinou. Na zádech měl batoh v kombinaci barev zelené a fialové s vyobrazením obličeje. Na hlavě měl bílou kšiltovku s výšivkou "MAYOSS". Mladík může nosit také brýle, ale v době odchodu je neměl. Prosíme občany, kteří pohřešovaného muže někde viděli nebo ví, kde se zdržuje, aby ihned kontaktovali nejbližší policejní služebnu ČR, nebo policisty obvodního oddělení Olomouc 2 na telefonu 974 767 701, případně kriminalisty na telefonu 974 766 337 (v pracovní dobu)," sdělila policejní mluvčí Irena Urbánková.
AKTUALIZACE:

Mladík byl vypátrán policejní hlídkou na cestě za kamarádkou v Otrokovicích. Je v pořádku. Děkujeme všem za spolupráci!

zd

Sdílet
Reklama
ŠNYT MIKULDA

Pivní restaurace Šnyt Mikulda v centru města, letní zahrádka, tradiční česká kuchyně, široká nabídka pivních speciálů, Jukebox.

Švýcarské hodinky BURBERRY BU9360

K dispozici v našem e-shopu zilkahodinky.cz nebo na prodejně Žilka hodinky v Olomouci, Schweitzerova 99a. V nabídce 8 tisíc hodinek. Těšíme se na Vás.

Cena: 8 990 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace