Dnes je neděle 30. dubna 2017, svátek má Blahoslav
Aktuální teplota: 5.6 °C

Zpravodajství

U Nemilan došlo v ranních hodinách k hromadné nehodě

24.12.2016 12:26

V sobotu 24. prosince 2016 byla v 7:31 oznámena na operační středisko HZS Olomouckého kraje dopravní nehoda na 270. kilometru dálnice D35 u Nemilan ve směru na Ostravu.

"Na místo dopravní nehody vyjela profesionální jednotka ze stanice Olomouc posílena o speciální technický automobil určený pro vyprošťování. Průzkumem místa nehody bylo zjištěno, že došlo ke střetu třech vozidel. Při zásahu jednotky u nehody došlo ke střetu dalších třech vozidel. Jednotka na místě události provedla zajištění místa nehody a protipožární opatření. Při dopravní nehodě došlo k úniku provozních kapalin, který jednotka pomocí sorbentu zlikvidovala. Po dobu zásahu byl dvěma dospělým osobám a několika dětem poskytnut dočasný azyl na stanici v Olomouci. Při dopravní nehodě došlo ke zranění dvou osob. Pří zásahu došlo k uzavření dálnice D35 ve směru na Ostravu," popsal mluvčí hasičů Jan Ondruch.

"K události vyjela posádka s lékařem výjezdové základny Aksamitova a další posádka rychlé zdravotnické pomoci ze základny Hněvotínská. Na místě zdravotníci nalezli dvě zraněné osoby. Muž utrpěl zranění v oblasti hlavy (otřes mozku, tržné rány) a také zranění postihující horní i dolní končetiny. Žena utrpěla zranění v oblasti hrudníku (zhmožděniny) nevážného charakteru. Po komplexní prohlídce, ošetření a zajištění pacienty přepravily posádky na odd. urgentního příjmu FNOL k navazující nemocniční péči," doplnil mluvčí záchranářů Zdeněk Hošák.

zd

Sdílet
Reklama
Restaurace Na Dlouhé

AKČNÍ NABÍDKA

POLEDNÍ MENU
-Naše restaurace Vám nabízí velký výběr poledního menu vč. víkendů
- Rozvoz po Olomouci ZDARMA

DENNÍ MINUTKOVÁ KUCHYŇ
-Široký výběr z minutkové kuchyně po celý den
-Domácí dobroty k pivu

KOMPLEXNÍ CATERING
-Specializujeme se na komplexní catering dle Vašeho přání, možnost dovozu.

SALONEK, SVATBY, OSLAVY, AKCE...
-Kapacita až 130 osob, salonek - více na fcb

www.nadlouhe.cz
Instagram
twitter
fcb

Dámské boty z pravé lícové kůže.

Dámské boty na pohodlné podrážce. Dostatečný prostor a flexibilita obuvi, hlavně v její prstové části a v místě prstních kloubů nohy.

Cena: 1 495 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace