Dnes je středa 29. března 2017, svátek má Taťána
Aktuální teplota: 8.6 °C

Zpravodajství

U-klub má nabito: přijede Mňága, Horkýže i Xindl X

17.3.2017 11:05

Mňága a Žďorp, Xindl X, Visací zámek nebo Horkýže Slíže… U-klub má před sebou velkou jarní jízdu, na níž tradičně nabídne oblíbené stálice domácí scény napříč žánry.

Do U-klubu přijede řada stálic. Třeba Mňága a Žďorp, která s sebou přiveze novou desku.
Foto: Jan Procházka

Vstupenky můžete kupovat v předprodejích třeba přímo v klubu či radničním infocentru, případně na četných dalších místech v Olomouci. Koupit se dají i přes internet.

Druhá polovina sezony v U-klubu je v plném proudu. Příští čtvrtek (23. března) přijede Xindl X  a přiveze s sebou i kapelu. S tou zahraje písně z nového alba, starší písně se chystá zahrát sám, jen s kytarou. Velké výročí se bude slavit hned 29. března. A oslavencem bude letos pětadvacetiletá slovenská kapela Horkýže Slíže. Slušný večírek slibuje i koncert Monkey Business o den později. Turné s podtitulem Už jsi zaplatil daň z práva na život? dává tušit, že kapela opět nachystala pořádnou jízdu. Duben pak slibuje úplně jiný večírek. Nesmiřitelná punková legenda Visací zámek hraje v jedné sestavě už dvaatřicet let a pořád je plná energie. “Visací zámek u nás nemůže chybět,” usmívá se provozovatel klubu Leo Friedl. Zahraje 6. dubna. Ještě předtím, 5. dubna, se ale do U-klubu poprvé podívá zpěvák Sebastian, který vyrazil na první sólové turné. Společnost mu bude dělat někdejší vítězka SuperStar, zpěvačka Sabina Křováková. Zbrusu novou desku pak 19. dubna přiveze další klubová stálice, letos třicetiletá Mňága a Žďorp. Duben uzavře společný koncert slovenské zpěvačky Simy Martausové a Pavla Helana.

jap

Sdílet
Reklama
Jazyková škola LITE

AKČNÍ NABÍDKA

Zápis do KURZŮ ANGLIČTINY je v plném proudu!

Vybírejte z nejlepších termínů dokud máme volná místa:

http://www.lite.cz/pobocky/olomouc/aktualit y-z-pobocky/prave-probiha-zapis-do-novych-k urzu

Pro nové zájemce pořádáme UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA!

Nejbližší ukázková hodina proběhne ve čtvrtek 30.3. od 17:30.

Uvidíte, že se dá angličtina naučit i jinak než s učebnicí.
******************************************* ***

PÁNSKÉ TRIKO - ŠEDÁ

Pánské tričko s potiskem lebky a kostí. Velmi trendy, nabízíme jej i ve světlejší variantě. Další najdeš na http://www.streetin.cz/dlouhy-rukav-2/

Cena: 659 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Kultura

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace