Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 7.8 °C

Zpravodajství

V Moravě se utopil muž. Policie tragédii vyšetřuje

19.12.2016 13:06 aktualizováno 19.12.2016 14:36

Dnes krátce po desáté hodině byl v Moravě nalezen utonulý muž. Cizí zavinění bylo vyloučeno, byla nařízena soudní pitva. Tragickou událost vyšetřují policisté.

Ilustrační foto
Foto: Jan Procházka
"Dnes krátce po desáté dopoledne jsme přijali oznámení o nálezu utonulého muže v toku řeky Moravy, na jezu na ulici Wittgensteinově v Olomouci. Na místě jsou policisté, kteří okolnosti a souvislosti zjišťují a totožnost utonulého prověřují," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková a doplnila, že přivolaný lékař neshledal známky cizího zavinění. K přesnému určení příčiny úmrtí byla nařízena zdravotní pitva.

Na místě zasahovali také hasiči. "Jednotka profesionálních hasičů z Olomouce vyjela v pondělí 19. prosince 2016 v 10:40 hodin na žádost policie k vytažení utonulého muže z řeky Moravy. Hasiči na člunu převezli policejní potápěče k utonulému a podle jejich pokynů jim asistovali," popsala mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková.

rol

Sdílet
Reklama
Krajinská lékárna

Osudy Krajinské lékárny je možné sledovat už po čtyři století. První lékárna v nynější budově byla založena v roce 1571 a lékárenská tradice je zde zachována bez přerušení až do současnosti. Krajinská ...

Pánské hodinky CASIO EFR-546C-1AVUEF EDIFICE

K dispozici v našem e-shopu zilkahodinky.cz nebo na prodejně Žilka hodinky v Olomouci, Schweitzerova 99a. V nabídce 8 tisíc hodinek. Těšíme se na Vás.

Cena: 2 590 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace