Dnes je neděle 30. dubna 2017, svátek má Blahoslav
Aktuální teplota: 5.6 °C

Zpravodajství

Ze svodky městské policie

19.12.2016 9:22

Zdemoloval auto a zmizel ● Mladík se domáhal vstupu do ubytovny, skončil se zraněním v nemocnici ● Nedovolal se ženě, obrátil se proto na strážníky

Zdemoloval auto a zmizel

Oznámení o poškození vozidla značky Škoda Felicia řešili v pátek 16. 12. 2016 před polednem strážníci Městské policie Olomouc. "Po příjezdu na ulici Nezvalova hlídka zjistila, že vozidlo má rozbitou skleněnou výplň čelního skla a předních levých dveří. Přes operační středisko byl kontaktován majitel vozidla, který se následně dostavil na místo. Zběžnou prohlídkou třiačtyřicetiletý muž zjistil, že k žádnému odcizení věcí nedošlo a vozidlo je pouze poškozeno. Předběžná škoda byla majitelem vozidla vyčíslena na čtyři tisíce korun. Pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem bude celá věc oznámena příslušnému správnímu orgánu k dalšímu řešení," konstatoval mluvčí MP Olomouc Petr Čunderle.

Mladík se domáhal vstupu do ubytovny, skončil se zraněním v nemocnici

Pořezaná ruka a rozbité skleněné dveře. Takový je výsledek řádění třiadvacetiletého mladíka z obce na Brněnsku. Ten se v sobotu 17. 12. 2016 po třetí hodině ranní domáhal vstupu na ubytovnu v ulici Riegrova. Pěstí rozbil skleněnou výplň vstupních dveří. Vzhledem k rozsahu zranění strážníci na místě kontaktovali záchrannou službu. Ta muže převezla do Fakultní nemocnice Olomouc na ošetření. "Oznamovatelkou byla škoda poškozením vyčíslena na tři tisíce korun. Své jednání bude muž vysvětlovat před správním orgánem, kterému bude celý incident oznámen," konstatoval Čunderle.

Nedovolal se ženě, obrátil se proto na strážníky

S prosbou o pomoc se na Městskou policii Olomouc obrátil v pátek 16. 12. 2016 po jedenácté hodině večer devětatřicetiletý muž. Ten požádal o kontrolu jeho bytu na tř. Kosmonautů, kde se má nacházet jeho dítě a manželka, která mu několik hodin nezvedá telefon a nereaguje na zaslané zprávy. Muž uvedl, že se nachází na služební cestě na Slovensku a má obavu, zda se jim něco nestalo. "Po příjezdu na místo se strážníci snažili kontaktovat v uvedeném bytě manželku oznamovatele. Během toho zatím operační středisko telefonicky prověřovalo místní zdravotnická zařízení s dotazem, zda se v nich nenachází osoby odpovídající popisu. Mezitím se strážníkům podařilo dobouchat v bytě na manželku, která uvedla, že ona i dítě jsou v pořádku a že jen tvrdě spala a neslyšela telefon," řekl na závěr Čunderle.

zd

Sdílet
Reklama
STUDIO ESTHÉTIQUE

Studio Esthétique se nachází pár minut chůze od centra města a nabízí komplexní služby pro vaši krásu a odpočinek. Prodáváme dárkové poukazy na všechny naše služby. KOSMETIKA (tel.777 044 680) -...

Dámské boty z pravé lícové kůže.

Dámské boty na pohodlné podrážce. Dostatečný prostor a flexibilita obuvi, hlavně v její prstové části a v místě prstních kloubů nohy.

Cena: 1 495 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace