Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 7.8 °C

Zpravodajství

Ze svodky olomoucké policie

13.2.2017 9:53

Krádež, která se nekonala ● Nakupoval bez placení ● Řídil se zákazem a navíc byl pod vlivem

Ilustrační foto
Foto: Archiv redakce

Krádež, která se nekonala

V neděli 12. února přijala linka 158 hlášení o krádeži vozidla. VW Golf měl být odcizen z garáží v Bezručově ulici v Olomouci mezi 8. a 12. únorem. Majitel vozidla tou dobou odjel do ciziny a po svém návratu auto v garážích nenašel. Během vyšetřování však vyšlo najevo, že ke krádeži nedošlo. Majitel nechal auto zaparkované u jednoho z olomouckých supermarketů, na což během svého pobytu v cizině zapomněl.

Nakupoval bez placení

O krádež kosmetiky a potravin se 10. února v jednom z olomouckých supermarketů pokusil devětadvacetiletý muž. S lupem v hodnotě 300 korun schovaným pod bundou se pokusil projít kolem pokladny bez placení. Tam ho zadržela ostraha prodejny a předala ho přivolaným strážníkům. Po zjištění mužovy totožnosti vyšlo najevo, že se jedná o známou firmu – muž byl v minulosti za obdobné jednání odsouzen a potrestán. Nyní mu v případě prokázání viny hrozí až tři roky za mřížemi.

Řídil se zákazem a navíc byl pod vlivem

Až dva roky vězení čekají muži, který v sobotu 11. února řídil své vozidlo v ulicích Neředína. Policisté během kontroly řidiče zjistili, že devětatřicetiletý muž má vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel až do ledna 2018. Test na přítomnost omamných a psychotropních látek byl navíc pozitivní na amfetaminy/metamfetaminy. Muž se dobrovolně podrobil lékařskému vyšetření. Nyní mu hrozí trest za maření výkonu úředního rozhodnutí.

dk

Sdílet
Reklama
Prodejní centrum TESCOMA

AKČNÍ NABÍDKA

TÝDEN S TESCOMOU: Pořiďte vše se slevou 20 %
Jen v Týdnu s TESCOMOU si vybavíte kuchyň s 20% slevou! Mimořádnou akci jsme prodloužili na celých 11 dní! Od pátku 21. dubna až do pondělí 1. května nakoupíte cokoliv z našeho sortimentu o 20 % levněji.

Rozdáváme slevu 20 % na vše, úplně všem a celých 11 dní! Stačí nakoupit nad 500 Kč a sleva je vaše. Získejte vychytávky české jedničky v oblasti kuchyňských potřeb o pětinu levněji. Pokud si nebudete jisti výběrem, jsme vám k dispozici na bezplatné zákaznické lince 7 dní v týdnu.

Sleva se netýká již zlevněných produktů, položek v akci a dárkových poukazů a nelze ji kombinovat s ostatními slevovými akcemi.

Naše prodejny v Olomouci najdete v Galerii Moritz, Galerii Šantovka a na Dolním nám.

Dále můžete navštívit naše prodejny v Přerově (Galerie Přerov) a v Prostějově (Zlatá brána).

Sennheiser CX 215

Velmi populární intra-aurální špuntová sluchátka zabezpečují velmi kvalitní reprodukci zvuku v plné frekvenční šíři...

Cena: 840 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace