Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 7.7 °C

Zpravodajství

Ze svodky olomoucké policie

22.2.2017 9:42

Za vyhrožování byl vykázán ze svého bydliště ● Neznámý vandal poškodil zaparkované auto ● Pachatel nakupoval ukradenou kartou

Za vyhrožování byl vykázán ze svého bydliště

Policisté na Olomoucku včera vykázali sedmatřicetiletého muže, který v jednom z bytů vulgárně nadával a vyhrožoval újmou na zdraví o pět let starší partnerce. Jednání přihlížely i nezletilé děti. Policisté při prověřování události zjistili, že se muž takového jednání vůči partnerce nedopustil poprvé. Násilník byl na deset dnů vykázán ze společného obydlí. Mužovo chování je vyšetřováno jako trestný čin.

Neznámý vandal poškodil zaparkované auto

Neznámý pachatel někdy v době od 19. do 21. února způsobil škodu na zaparkovaném vozidle v Komenského ulici. Na autě udělal škrábance v celkové škodě 35 000 korun. Případ policisté prověřují jako spáchání trestného činu, za který pachateli po dopadení hrozí až jeden rok ve vězení.

Pachatel nakupoval ukradenou kartou

Devatenáctileté ženě byla v období od 15. do 17. února v jednom z olomouckých barů odcizena bezkontaktní platební karta. V tomtéž období někdo neznámý s kartou provedl několik plateb v supermarketech. Ženě vznikla škoda 690 korun. Případ je vyšetřován jako trestný čin, za který hrozí pachateli až dva roky za mřížemi.

dk

Sdílet
Reklama
MUDr. Malvína Hacarová

Ordinace pro všechny věkové kategorie, smlouvy se všemi zdravot. pojišťovnami, poradna pro nemocné s chronickou rýmou a záněty dutin, diagnostika poruch sluchu a jejich řešení, možnost terapeutického laser...

Dámské boty z kvalitní nubukové kůže.

Dámské šněrovací polobotky z nubukové kůže, užšího střihu. Vnitřní kožená stélka je vyměkčená a pohodlná.

Cena: 1 395 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace