Dnes je pondělí 24. dubna 2017, svátek má Jiří
Aktuální teplota: 8.5 °C

Zpravodajství

Ze svodky olomoucké policie

29.3.2017 15:08

Schovali lup pod bundy, daleko však neutekli – Zloděj si přišel pro čtyřiadvacet pneumatik a náhradní díly – Náklaďák předjížděl traktor, v příkopu však skončil sám

Foto: Policie ČR
Schovali lup pod bundy, daleko však neutekli
V úterý 28. března dva muži a žena kradli v nákupním centru ve Velkém Týnci. Schovali si pod oblečení vystavené zboží a pokusili se utéct. Několik kusů náhradních hlavic do značkových holicích strojků, značkový parfém i značkovou toaletní vodu v celkové hodnotě deset tisíc korun po nepodařeném útěku dobrovolně odevzdali policejní hlídce. Zboží bylo vráceno do prodeje, zlodějům hrozí pobyt za mřížemi.

Zloděj si přišel pro čtyřiadvacet pneumatik a náhradní díly
Kradlo se také v olomoucké části Holice. Zatím neznámý pachatel v době mezi 27. a 28. březnem přelezl plot u jedné z firem a ukradl z objektu šest pneumatik i s disky. Ukradené pneumatiky ale následně odhodil na různá místa v nedaleké zahradě. Navíc si odnesl dalších osmnáct kusů pneumatik na osobní auta různých značek a různé části náhradních dílů. Dostal se i do skladu se součástkami a do neuzamčeného skeletu Škody Octavia, kde však nic neukradl. Pokusil se dostat i do zamčeného kontejneru. Zloději za škodu přesahující jednadvacet tisíc korun hrozí dva roky ve vězení.

Náklaďák předjížděl traktor, v příkopu však skončil sám
Bohužel došlo i k jedné dopravní nehodě mezi obcemi Slatinice a Slatinice – Lípy. Včera okolo půl desáté odpoledne plně naložené nákladní vozidlo začalo předjíždět zemědělský traktor. Nákladní vozidlo však vyjelo mimo vozovku na nezpevněnou krajnici, poté vjelo zpátky na silnici, narazilo do levé části traktoru a po nárazu vyjelo do příkopu. Proč takto řidič reagoval, dosud není jasné. Nikdo však nebyl zraněn a vyloučen byl také vliv alkoholu.

dk

Sdílet
Reklama
Lahůdky- Martinásek s.r.o.

AKČNÍ NABÍDKA

Zveme Vás do prodejny lahůdek v Olomouci ul.Ostružnická 24. Nabízíme tradiční obložené chlebíčky, saláty, zákusky, teplou kuchyni, polévky a polední menu. Chlebíčky v ceně od 14,- Kč , polední menu každý den za 89,- Kč. Otevřeno po-pá: 8.00 - 17.30 hod.

Dámské lodičky z pravé kůže - sleva 40 %.

Dámské lodičky z pravé lícové kůže, na 5,5 cm klínku. odlehšená podešev, obuv lehká jako pírko kožená podšívka a vyměkčená stélka barva černá

Cena: 897 Kč

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Krimi

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace