Dnes je středa 29. března 2017, svátek má Taťána
Aktuální teplota: 8.6 °C

Zpravodajství

Řidička v aleji pod Kopečkem vrazila do stromu. Utrpěla vážná zranění

10.1.2017 17:53

Vážná nehoda se dnes krátce po půl třetí stala v aleji pod Svatým Kopečkem. Osmatřicetiletá žena svým vozem narazila do stromu. Řidičku vyprostili záchranáři v bezvědomí, uvedli ji do umělého spánku a převezli do nemocnice. Její stav je velmi vážný.

Foto: zzsol.cz
"Na místě byla nalezena osmatřicetiletá žena v bezvědomí, bezdeší s hmatnou pulsací, po vyproštění hasiči byla zdravotníky uvedena do umělého spánku s napojením na umělou plicní ventilaci. Pacientku poté posádka ZZS pomocí fixačních pomůcek celkově imobilizovala a aplikovala příslušná léčiva invazivně. Po komplexním vyšetření návazně pacientku s vážnými poraněními postihující více části těla přepravila posádka k nemocniční péči na oddělení urgentního příjmu FNOL," konstatoval mluvčí záchranářů Zdeněk Hošák.

"Žena byla s mnohočetnými poraněními přijata na Oddělení urgentního příjmu Fakultní nemocnice Olomouc. V současné době je akutně operována. Utrpěla těžká poranění hlavy a mozku, krční páteře, hrudníku a mnohočetné zlomeniny nohou. Její stav zůstává vážný," sdělil mluvčí nemocnice Egon Havrlant.

 

roc

Sdílet
Reklama
Restaurace Zámeček - Varna

AKČNÍ NABÍDKA

Viděli jste nabídku našich pokojů? Míříte do Olomouce, Ostravy a hledáte kvalitní penzion? Potřebujete ubytovat své známé, kamarády, rodinu, kolegy, zaměstnance? Obraťte se na nás. Náš penzion se nachází pět km od Olomouce v příjemném prostředí bývalého bystřického pivovaru v blízkosti krásného parku. Součástí našeho penzionu je skvělá restaurace s výbornou kuchyní :-)! Výhoda je hlídané parkoviště :-)!
Navštivte nás :-)

akce na prádlo značky Andrie

K nejoblíbenější české značce prádla Andrie Vám nyní dáme dárek.

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Zprávy z regionu

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace